Reklaminiai džemperiai moterims

Reklaminiai džemperiai moterims

Reklaminiai džemperiai neturintys jokių skiriamųjų ženklų skirti tam, kad šilkografija, termo transferu ar kitu būdu atspausdinus Jūsų logotipą ar užrašą taptų Jūsų firminiu rūbu. Logotipo modeliavimo ir maketo paruošimo darbus palikite mums. Paruošime vizualą ir gavę Jūsų pritarimą džemperį paversime išskirtiniu stilingu rūbu skirtu Jums.

Reklaminius džemperius užsakinėja įmonės savo darbuotojams, organizacijos savo kolektyvams, šventės dalyviams, mokyklos mokiniams. Reklaminių rūbų gamintojai pasistengė, jog jie niekuo nenusileistų firminių NIKE, ADIDAS, PUMA, REEBOK džemperių gamintojų bluzonams.

Stilingi moteriški STEDMAN, SOL‘S, B&C, ADLER, ROLY, ID džemperiai. Galimi bluzonų modeliai: klasikiniai, su gobtuvu, su užtrauktuku, paaukšintu kaklu arba su visų išvardintų stiliaus elementų deriniu. Reklaminiai džemperiai turi didelę spalvų paletę iš kurios tikrai išsirinksite. Populiariausios moteriškų bluzonų spalvos yra kiek kitokios nei vyriškos. Jeigu vyrams užsakovai renkasi santūresnes spalvas mėlyną, juodą, pilką, tai moterų dažniausiai pageidaujamos spalvos – geltona, žalia, raudona, violetinė, rožinė, oranžinė.

Moteriškų džemperių rasite visoms amžiaus grupėms: mergaitėms, paauglėms, moterims. Galite rinktis daugiau klasikinius arba sportinius džemperius, kur atitinkamai skirsis medžiaga bei modelis. Džemperio kaina dažnai priklauso nuo medžiagos gramatūros-tankio. Kuo didesnės gramatūros medžiagos džemperis, tuo jis yra brangesnis. Tačiau ir tai nėra šimtaprocentinė taisyklė. Labai svarbus ir medžiagos apdirbimas bei pasiuvimas. Todėl užsakinėdami džemperius paminėkite, kokiai progai jie skirti, o mūsų specialistai padės pasirinkti geriausią kainos ir kokybės santykį.

Užsakykite džemperius internetu. Visus užsakymus priimame skambučiu, elektroniniu paštu arba per puslapyje esančią užklausos anketą. Spaudai derinti maketai derinami el. paštu.

Priimame užsakymus džemperiams su spauda ir be spaudos. Atsiimti prekes galite mūsų ofise Vilniuje arba pristatysime per kurjerius į Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų, Marijampolę ir kitus Lietuvos miestus.

Moteriški džemperiai

Yra 36 prekės(-ių).