Marškinėliai su lietuviška simbolika pagal Jūsų užsakymą
zoom_out_map

Marškinėliai su Lietuviška simbolika

Įvairių spalvų ir dydžių klasikiniai marškinėliai su Lietuviška simbolika. Puiki dovanos idėja verslo parneriui, draugui, giminaičiui ar svečiui iš užsienio. Lietuvos vėliava, Lietuvos kontūras, Gediminaičių stulpai, Liėtuvos vardas, Lietuviška trispalvė, užrašas Lietuva arba visų šių logotipų deriniai galimi ant Jūsų norimų marškinėlių. Sporto sirgalių atributika vienoje vietoje - Mako reklama, UAB. 

Mūsų puslapyje pateikti vizualai - tai tik keli galimi variantai. Galite siūlyti savo norimą užrašų ir logotipų kombinaciją ir nebūtinai su Lietuviška simbolika. Spausdiname, siuvinėjame logotipus, užrašus, paveikslėlius ant tekstilės gaminių: marškinėlių, kepurėlių, maišelių, džemperių, striukių, liemenių. 

Rūbų (tekstilės gaminių) dekoravimui naudojame šiuos spaudos būdus: termo transferą, skaitmeninį transferą, tiesioginę šilkografiją, tiesioginę skaitmeninę spaudą, siuvinėjimą, antsiuvų prisiuvimą. 

Dėl norimo užsakymo kreipkitės el. paštu. Su vadybininku suderinsite norimą užsakymo kiekį bei kainą, o mūsų dizaineriai paruoš būsimo gaminio vizualą.