Reklaminiai rankšluosčiai ir pledai

Reklaminiai rankšluosčiai ir pledai

Vonios rankšluostis – daiktas, kuriuo pradedame savo dieną ir ją baigiame. Tiems, kurie mano, jog verslo dovana turi būti praktiška ir naudojama, rankšluostis su logotipu – puikus pasirinkimas. Nesvarbu ar dovanosite mažą vonios kilimėlį, virtuvinį rankšluostėlį, didelį vonios rankšluostį, paplūdimio rankšluostį su savo logotipu, patikėkite, jis bus tikrai naudojamas. Rankšluosčiai gali būti dovanojami vaikams, moterims ir vyrams, įvairioms progoms – kalėdoms, valentino dienai, boso dienai ir kitoms.

Rankšluostis tampa verslo dovana, kai jį dekoruojame logotipu ar užrašu. Dažniausiai logotipą siuvinėjame tiesiogiai ant rankšluosčio. Kai logotipas smulkus, o rankšluostis didelės gramatūros aukšta kilpute, logotipą išsiuvinėjame ant medžiagos skiautės ir prisiuvame, kaip antsiuvą, kad logotipo smulkios detalės aiškiai matytųsi. Taip gaunamas firminio rankšluosčio įvaizdis, o antsiuvas tik prideda prabangos Jūsų dovanai. Sintetinius rankšluosčius iš mikropluošto dekoruojame sublimacija. Tai spaudos būdas, kai dekoruojamas visas rankšluosčio paviršius. Galima atspausdinti ne tik patį logotipą, bet ir foną. Didelis vaizdas bus pastebimas iš toli.

Visus maketavimo darbus palikite mūsų specialistams. Prieš pradėdami dekoruoti Jūsų pasirinktu būdu paruošime vizualą, kaip atrodys išsiuvinėtas ranklšuostis. Ir tik gavę kliento patvirtinimą imamės dekoravimo darbų. Jeigu dekoravimas šilkografija riboja logotipą spalvų skaičiumi, tai siuvinėjant spalvų skaičius kainai įtakos neturi. Tik reikia atminti, jog siūlais atvaizduoti logotipo spalvų perėjimus arba šešėlius, taip pat sunku.

Galvodami apie verslo parnerius, kolegas, įmonės darbuotojus, viešbučio svečius tikrai išsirinksite tinkamiausią rankšluostį: buitinį rankšluostį, viešbutinį ranklšuostį, kelioninį ranklšuostį, sportinį ranklšuostį. Buitiniai ir viešbutiniai ranklšuosčiai pagaminti iš šimtaprocentinės medvilnės dar vadinami frotiniais. Sportiniai, kelioniniai ranklšuosčiai dažniausiai gaminami iš specialaus greitai džiūstančio ir gerai drėgmę sugerenčio mikro pluošto. Taip pat šie ranklšuosčiai netui aukštos kilputės, todėl yra kompaktiškesni ir lengvai telpa kuprinėje ar tašėje, kai reikia taupyti vietą.

Rankšluosčiai klasifikuojami pagal dydį: 30x50 cm, 50x70 cm, 50x100 cm, 70x140 cm, 100x150 cm, 100x180 cm. Taip pat pagal gramatūra-tankį: 380 g/m2, 400 g/m2, 430 g/m2, 500 g/m2 ir 550 g/m2 rankšluosčiai. Kad geriau suprastumėte, viešbutiniai rankšluosčiai yra mažesnės gramatūros nei buitiniai vonios rankluosčiai, todėl juos lenviau daug kartų skalbti. Tačiau didelės gramatūros rankšluosčiai geriau sugeria drėgmę. Taip pat vaikiški rankšluosčiai yra mažesni už suaugusiųjų ranklšuosčius. Gramatūra šiuo atveju būtų nesvarbi.

Labai svarbus aspektas renkantis rakšluostį yra tinkama spalva, kuri gerai derėtų su dekoruojamu logotipu ar užrašu ir tiktų prie įmonės reklaminio stiliaus. Todėl turime didelę rankšluosčių spalvų paletę: mėlyni (royal blue, ocean blue), raudoni, žali (light green, dark green, bottle green),  geltoni, juodi, balti, pilki (grey), rudi (light brown, dark brown, chocolate color), oranžiniai, žydri ir daugelį kitų spalvų, kurias sunku aprašyti žodžiais. Geriau apsilankykite „Mako reklama“ internetiniame kataloge rankšluosčių kategorijoje ir išsirinkite labiausiai patinkančią Jums.

 

Na, o tiems, kam rankšluostis vistiek neatrodo gera dovana, siūlome pledus. Pledai yra trijų pagrindinių rūšių: medvilniniai, vilnoniai ir sintetiniai – flisiniai. Turime didelį pasirinkimą itin aukštos kokybės vilnonių merino vilnos pledų. Pledus, kaip ir ranklšuosčius dekoruojame tiesiogiai siuvinėdami arba netiosiogiai, o pritaikant antsiuvą. Antsiuvus galime daryti išsiuvinėtos medžiagos arba odinius su įspaudu arba graviruotu logotipu. Pledas su odiniu antsiuvu atrodo, kaip firminė originali verslo dovana. Pledus žmonės mėgsta dovanoti įvairioms progoms: Kalėdoms, Valentino dienai, boso dienai.

Kai reikia pigių pledų lauko terasoms, renginio svečiams, stovyklų dalyviams siūlome įsigyti nebrangių flisinių pledų. Šiuos pledus taip pat galima siuvinėti, jie yra pakankamai šilti ir maloniai dėvimi. Turime daug skirtingų spalvų ir raštų pledų. Taip pat įvairių dydžių, bei gramatūros. Pledus galite išsirinkti „Mako reklama“ internetiniame kataloge skiltyje „rankšluosčiai ir pledai“.

Galime pasiūlyti labai kokybiškų ir nebrangių ranklšuosčių bei pledų didmeninėmis kainomis perkant didesniais kiekiais. Juos galite užsakyti tiek dekoruotus logotipu, tiek ir be jo. Užsakymus rankšluosčiams galima pateikti internetu pildant internetiniame kataloge užklausos formą arba siunčiant užklausą elektroniniu paštu.

Prekes galite atsiimti mūsų ofise Vilniuje arba užsisakyti pristatymą į visus Lietuvos miestus: Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų, Marijampolę ir kitus.

Rankšluosčiai ir pledai

Yra 103 prekės(-ių).