Spaudos darbai

Skaitmeninė spauda - tai ne tik modernus, bet ir pigus bei efektyvus spausdinimo būdas, kuris atliekamas naudojant lazerines technologijas. Siūlome rinktis iš kelių skaitmeninės spaudos tipų: skaitmeninė juodai balta spauda ir skaitmeninė spalvota spauda. Skaitmeninė spauda turi ne vieną privalumą, ryškiausi – greitai ir kokybiškai atspausdinami pateikti užsakymai.

Skaitmeninės spaudos būdu spausdinami: atvirukai, kvietimai, lankstinukai, skrajutės, bloknotai, užrašų lapeliai, dovanų čekiai, kuponai, bilietai, karuliai, kalendoriai, brošiūros, vizitinės kortelės, diplomai, pažymėjimai, lipdukai, plakatai, katalogai, instrukcijos, meniu, bukletai, sertifikatai, etiketės.

Diplomai, pažymėjimai, padėkos, sertifikatai - labai svarbus akcentas mokymų bei įvairiausių renginių metu, dėl kurių klientai, dalyviai ar renginio svečiai pasijus įvertinti. Dažniausiai naudojamas A4 formatas, tačiau galime pagaminti ir pagal individualius klientų norus, taip pat yra galimybė rinktis skirtingą popieriaus storį.

Brošiūros, katalogai klientams bei verslo partneriams lengvai ir greitai padės suprasti Jūsų siūlomas paslaugas ar prekes ir išsirinkti tinkamiausią variantą. Šie pagalbininkai gali būti pagaminti ant įvairaus storio popieriaus. Spauda gali būti spalvota arba nespalvota, viršelį yra galimybė laminuoti.

Meniu – Jūsų įstaigos vizitinė kortelė, kurioje pateikta pagrindinė siūloma paslauga – maistas ir gėrimai su kainomis. Mes sumaketuosime pagal Jūsų pageidaujamą dizainą, drauge pasistengsime, kad klientams pamatytas Jūsų siūlomas asortimentas sužadintų apetitą. Taip pat aptarsime detales, kad meniu būtų kuo patrauklesnis, įsimintinesnis ir ilgaamžiškesnis.

Plakatai, stendai padės išsiskirti iš kitų panašaus pobūdžio reklamų ir būti pastebimiems. Tai viena efektyviausių ir labiausiai paplitusių priemonių, naudojamų kūrybinei žinutei perduoti. Tokių leidinių tikslas – per minimaliai trumpą laiką įtaigiai paveikti savo tikslinę auditoriją. Galite pasirinkti nestandartinį formatą, popierių ir vizualą, o mes padėsime jūsų viziją įgyvendinti ir atkreipti praeivių dėmesį.

Dovanų čekiai, kuponai, kvietimai, atvirukai, bilietai – visuomet puiki dovana, kuri nustebins bei pradžiugins Jūsų kolegas, darbuotojus, verslo partnerius ir klientus. Įteikę tokią dovaną žmonės galės išsirinkti tinkamiausią prekę ar paslaugą pagal savo norus. Gamybai galima rinktis skirtingus popierių storius, skirtingus dydžius ir formas.

Lankstinukai, brošiūros/ bukletai, skrajutės, karuliai - efektyvi reklamos priemonė, kuri ne tik supažindins lojalius klientus su naujais jūsų siūlomais produktais ar paslaugomis, bet ir informuos potencialus klientus apie tai, ką Jūsų įmonė gali pasiūlyti ir kodėl verta pasirinkti būtent jus. Naudinga pateikta informacija gali būti iliustruota paveikslėliais, nuotraukomis bei piešiniais. Šias reklamos priemones galima rinktis skirtingo formato, nereikalauja didelių finansinių išlaidų.

Lipdukaidaugiafunkcė reklamos priemonė, kurią galima naudoti ne tik viduje, bet ir lauke. Jokia produkcija neapsieina be lipnių etikečių, tad kartu paruošime dėmesio vertą maketą ir lipdukus, kuriuos galėsite dėti ant įvairiausių produktų paviršių: metalo, plastiko, kartono, stiklo. Taip pat lipdukai yra labai patogus būdas perteikti įmonės pagrindinę veiklą, vertybes ar kitus svarbus įmonei aspektus. Pas mus galima rinkis įvairių formų bei dydžių lipdukus.

Vizitinės kortelės – pagrindinis kiekvienos įmonės akcentas, kuris sudaro pirmą įspūdį apie Jūsų įmonę. Galite rinktis klasikines vizitines korteles, tačiau galbūt priimtinesnis pasirinkimas laminuotos matiniu arba blizgiu paviršiu vizitinės kortelės, kurios išsiskiria ilgaamžiškumu ir tvirtumu. O gal reikalingos prabangios ir išskirtinės vizitinės korteles? Tuomet rekomenduojame rinktis su  folijuota spauda. Parašykite ir mes padėsime Jums išsirinkti tinkamiausio dydžio, formos bei storio vizitinę, kad klientai apie Jus susidarytų geriausią nuomonę.

Spaudos darbai

Yra 1 prekė.


Labai gaila, bet pagal šią užklausą nieko neradome.

Pabandykite ieškoti dar kartą